0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-49 %
Висок Квалитет на Мека TPU Клучните Прстени Заштита Покрие Случај За Мерцедес Бенц B200 C180 E260L S320L GLK300 E200L C Класа W205 GLC GLA

Висок Квалитет на Мека TPU Клучните Прстени Заштита Покрие Случај За Мерцедес Бенц B200 C180 E260L S320L GLK300 E200L C Класа W205 GLC GLA

DEN 539.00
DEN 1056.00
Това е достапна

Количина на стоки


Висок Квалитет на Мека TPU Клучните Прстени Заштита Покрие Случај За Мерцедес Бенц B200 C180 E260 L S320 L GLK300 E200 L C Класа W205 GLC GLA
Напомена :
Ве молиме бидете сигурни дека клучот случај стил исто како и вашиот клуч е пред да се направи нарачка.
Одговара на Копче како следново :

Основните својства

Материјал Тип:
TPU
Бренд Име:
KUKAKEY
реден број:
Автомобил копче случај-TPU113-Носител
се прилагодат:
за мерцедес бенц
боја:
Црна,Сребрена,Црвена,Сина,розова,злато
Материјал:
TPU
категорија:
Автомобил додатоци за Бенц автомобили
Одговара за 1:
За Мерцедес Бенц B200 C180 TPU Копче Покрие Случај Школка
Одговара за 2:
За Мерцедес Бенц E260L S320L TPU Копче Покрие Случај Школка
Одговара за 3:
За Мерцедес Бенц GLK300 E200L TPU Копче Покрие Случај Школка
Одговара за 4:
За Мерцедес Бенц W203 W210 W211 W214 W202 TPU Копче Покрие Случај Школка
одговара за 5:
За Мерцедес Ц Класа W204 W205 GLC GLA AMG TPU Копче Покрие Случај

Додатоци на производот