0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Креативни Отворено Компас Мотоцикл Автомобил Копче Синџир Прстен За Chevrolet Kawasaki Peugeot 207 Мицубиши Asx Субару Keychain Keyring

Креативни Отворено Компас Мотоцикл Автомобил Копче Синџир Прстен За Chevrolet Kawasaki Peugeot 207 Мицубиши Asx Субару Keychain Keyring

DEN 123.00
DEN 129.60
Това е достапна

Количина на стоки

Креативни Отворено Компас Мотоцикл Автомобил Копче Синџир Прстен За Chevrolet Kawasaki Peugeot 207 Мицубиши Asx Субару Keychain Keyring
Опис :
Производи Име : Копче Прстен
Материјал : Метал, алуминиум
Функција : Торба За Повикување Синџир,Автомобил Копче Прстен
Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид :
1. Сите фотографии се вистински фотографии.
2. Ако не ја прими стоката во рок од 65 дена од (Нормално 35-45 дена), ние ќе ви ги даде надоместок.
3. Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за нашата заедничка кредибилитет.
4. Кога ќе примите производи имате било какви прашања, ве молиме да не брзаат да се коментира. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем.
5. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас.
6. Ние сме среќни да ви послужи, посакувам да имате добар ден.

Основните својства

Тип На Објект:
Клучните Прстени
Бренд Име:
QYJSD
Материјал Тип:
Легура
Објектот Ширина:
3.4cm
Објектот Дијаметар:
0inch
Специјални Функции:
Торба За Повикување Синџир ,Автомобил Копче Прстен
Објектот Должина:
10cm
Објектот Тежина:
45g

Додатоци на производот