0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
1PC се Отстрани Пред Летот, Keychain Мојот Терапевт Копче Синџири Везови Копче Прстен за Моторни Велосипедисти Подароци Keychain Накит llavero

1PC се Отстрани Пред Летот, Keychain Мојот Терапевт Копче Синџири Везови Копче Прстен за Моторни Велосипедисти Подароци Keychain Накит llavero

DEN 126.00
DEN 148.32
Това е достапна

Количина на стоки


1 PC се Отстрани Пред Летот, Keychain Мојот Терапевт Копче Синџири Везови Копче Прстен за Моторни Велосипедисти Подароци Keychain Накит llavero porte clef motards,keychain мерцедес,брелок бмв,турбо полесни,брелок ауди,брелок мерседес,мерцедес копче синџир,брелок турбина, "опел" keychain,motorsiklet anahtarlık,chaveiro "фолксваген" ,мерцедес копче прстен,турбо keychain,chaveiro турбо,bmw 키링,брелок,копче прстен,брелок для кл/ючей автомобиля,chaveiro став carro,автомобил keychain,keychain автомобил бр елок Бренд Име се ОТСТРАНИ ПРЕД ЛЕТОТ Материјал Цинк Легура + Полиестер Големина За 13cm X3.2cm(5.12" *1.26") Тежина За 30g/пакет Пакување ПП торба Апликација Авијација Подароци/Работи Подароци/Christmas/Пријателство
ОТСТРАНИ ПРЕД ЛЕТОТ
1. ДА СЕ ЗАПАМЕТИ ВАЖНИ НЕШТА ДА СЕ НАПРАВИ.
2. ЗА ПОДАРОК НА ВАШИТЕ ЖИВОТНИ.
3. ЧУВАЈТЕ ГИ ВАШИТЕ КЛУЧЕВИ БЕЗБЕДНО.
4. Ако треба да се одржи најголемиот дел цел, ве молиме контактирајте со нас за попуст. ОЕМ е достапна ако вашата потреба свој логото на двете страни. (MOQ : 100 Компјутери)
Моден Тагови : llavero де coche, DIY копче синџир, keychain, копче прстен, chaveiro, ОТСТРАНЕТЕ ПРЕД ЛЕТОТ,копче синџир, keyrings, keychains, chaveiro, копче прстен, меки keychain, еднорог keychain, клуч на носителот, копче фоб , Мода Ознака : chaveiros,chaveiro став carro,chaveiro masculino,chaveiros femininos став chaves
Слични Производи :

Основните својства

Боја Име:
1pc црна
Тип На Објект:
Клучните Прстени
Објектот Тежина:
30g
Специјални Функции:
Мото Додатоци Ознака
Објектот Ширина:
3.2cm
Материјал Тип:
Легура
Објектот Дијаметар:
2.8cm
Бренд Име:
ОТСТРАНИ ПРЕД ЛЕТОТ
Објектот Должина:
13cm
Тип На Објект:
клучни прстен
feature1:
мотоцикл keychain
feature2:
Турбо Копче синџири
Feature3:
МОЈОТ ТЕРАПЕВТ KEYCHAIN
Feature4:
Keychains Везови
feature5:
клучни синџири клучните прстени
feature6:
Автомобил keychain фоб
Број На Модел На:
SM001-0125
Материјал:
Ткаенини
Компатибилност:
ОТСТРАНИ ПРЕД ЛЕТОТ

Додатоци на производот