0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
KUKAKEY Рачно Ткаени Автомобил Keychain Keyring За Suzuki Swift SX4 Grand Vitara Jimny Liana Алто Разбојник Авто Копче Синџир Прстени Носителот

KUKAKEY Рачно Ткаени Автомобил Keychain Keyring За Suzuki Swift SX4 Grand Vitara Jimny Liana Алто Разбојник Авто Копче Синџир Прстени Носителот

DEN 143.04
Това е достапна

Количина на стоки


Кожа Автомобил Копче Случај
Автомобил Вентилот На Гумата Капи
TPU Автомобил Копче Случај

Основните својства

Тип На Објект:
Клучните Прстени
Објектот Ширина:
2cm
Објектот Дијаметар:
2cm
Специјални Функции:
Автомобил Keychain За Suzuki
Материјал Тип:
Pu
Објектот Тежина:
30g
Објектот Должина:
10cm
Бренд Име:
KUKAKEY
Модел:
HK003-Suzuki
Процесот:
Рачно Ткаени
одговара 1:
За Suzuki Swift Keyring
Се вклопат 2:
За Suzuki SX4 Keyring
Одговара 3:
За Suzuki Grand Keyring
Одговара 4:
За Suzuki Vitara Keyring
Одговара 5:
За Suzuki Jimny Keyring
Одговара 6:
За Suzuki Liana Keyring
Одговара 7:
За Suzuki Alto Keyring
Одговара 8:
За Suzuki Разбојник Keyring

Додатоци на производот