0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-9 %
ВРТЕЖИ во минута моторни CNC Мотоцикл Кочница Пумпи+Кочница Дебеломер Адаптер Заградата+220mm Кочница Диск Сопирачки Дискови Поставува Комплет За Хонда Дио

ВРТЕЖИ во минута моторни CNC Мотоцикл Кочница Пумпи+Кочница Дебеломер Адаптер Заградата+220mm Кочница Диск Сопирачки Дискови Поставува Комплет За Хонда Дио

DEN 3844.00
DEN 4224.00
Това е достапна

Количина на стоки


CNC Мотоцикл Кочница Пумпи+Кочница Дебеломер Адаптер Заградата+220mm Кочница Диск Сопирачки Дискови Поставува Комплет За Хонда Дио 34/35/36 Период
Карактеристики :
1. 100% Нов Бренд CNC Алуминиумски Мотор Кочница Дебеломер + 220mm Кочница Диск Кочница Пумпа Адаптер Заградата + 220mm Диск Кочница Сетови 2. Големина : прибл 22cm x 22cm х 8 см,Пред да ги Купите,ве Молиме Проверете со Вашиот Мотоцикл Големина 3. Материјал : 100% Висок Квалитет на CNC Алуминиум 4 .220mm Диск Сопирачки Со 3 Инсталација Дупка,Секоја Инсталација Дупка Растојание е 7cm 5. Кочница Дебеломер Инсталација Центар Дупка Растојание : 8.2 cm 6. Кочница Дебеломер Адаптер Заградата Инсталација Центар Дупка Растојание : 8.4 7 см. Соодветни Модели : Универзална Одговара За Хонда ДИО 34 Период / 35 Период / 36 Период 8. Боја : Црна,Портокалова,Црвена,Титаниум,4 Бои Изборен 9. Количина : 1 Сет(1 Buc Кочница Дебеломер + 1 Buc Кочница Дебеломер Адаптер Заградата + 1 Buc 220mm Кочница Диск) 10. Тежина : околу 1.6 kg Fitment : ве Молиме проверете ја големината пред да ја купите Универзална Одговара За Хонда ДИО 34/35/36 Период / Custom Апликација Мотоцикл ,мала промена може да се бара За Хонда Дио 34 Период / 35 Период / 36 Период Пакет се Вклучени : (не се вклучени инструкции за инсталација) 1 x Кочница Дебеломер 1 x Кочница Дебеломер Адаптер Заградата 1 x 220mm Диск Сопирачки

Основните својства

Бренд Име:
RPMMOTOR
Тип На Објект:
Кочница Чевли Поставува
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
1.5kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Име На Модел:
пумпа за кочница
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Специјални Функции:
Кочница Дебеломер

Додатоци на производот