0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
За pansonic сп-30 toughbook дијагноза Лаптоп и софтвер hdd win7 работа за bmw icom а2 и mb ѕвезда c4

За pansonic сп-30 toughbook дијагноза Лаптоп и софтвер hdd win7 работа за bmw icom а2 и mb ѕвезда c4

DEN 17472.00
Това е достапна

Количина на стоки

2017.12 за MB Ѕвезда C4 ICOM А2 Софтвер 2in1 инсталиран и Во 1 TB HDD Со сп-30 cf30 Лаптоп подготвен да се користи Пакет, вклучувајќи : 1. 1 TB HDD ( c4 програма и icom програма со windows 7 систем) 2. 1pc СП-30 лаптоп користи
За mb ѕвезда мулти јазици, за bmw icom а2 ista d во повеќе јазици, ista стр само на англиски јазик и Германија
MB Ѕвезда SD Поврзете C4 Софтвер V2017.12 1. Најновата Верзија на Софтвер за 2017.12 V во 1 TB hdd. Answer : ___________________________ Note : 2017.09 V Софтвер Windows7 64bit систем, 2. Поддршка of12ine програмер, ако имате сметка , исто така може да онлајн програмер. 3. Поддршка на 21 Мулти-Јазици : англиски, Кинески, чешки, дански, германски, грчки, Spainsh, фински,француски,унгарски, италијански, Јапонски, корејски,холандски,полски,португалски, романски,руски,Српско,словачки,Словенечки,шведски, турски, За BMW ICOM А2 Софтвер V2017.012 верзија на Софтвер ISTA-D : 4.08.13 ISTA-СТР : 3.63.0.400 ВО : 2017.12 V Win 7 систем Експерт Режим
Ве молиме имајте во предвид :
Ве молиме започнете автомобил пред да го користите уредот,а потоа го направите следниве чекори :
1. поврзете на автомобил со пописот или icom а2;
2. поврзете пописот lan-кабел со компјутерот кога системот светлина престане да трепка.Инаку, пописот ista-стр програма ќе се исклучи автоматски ако имате најпрво поврзан на уредот со компјутер директно. .Експерт Режим со NCS, E-SYS и така натаму .Eeay да се инсталира..само нешто што треба да направите е да го внесете ја во лаптоп!!! .Нема потреба dongle .Ако треба да се направи програмирање работа, ве молиме бидете сигурни дека вашиот лаптоп има 4 GB ram најмалку.
Не поврзани 9000 дена останатите
Љубезно ве молиме да не
Ве молиме Имајте предвид : * Ако дојде од Русија, Бразил, Украина, ве молиме изберете EMS, ви Благодариме.
* Ако вашето место му припаѓа на далечно место, ве молиме додадете повеќе 33 како Далечински такса, ви благодариме.
* Ако дојде од Саудиска Арабија, ве молиме нудат копирате датотека на вашиот ID на нас, ви благодариме.
Превозот Термини :
Враќање Политики :
1. Овој производ е направен од страна на Кина, Ако не сте задоволни со точка од која било причина, па можете да ја врати стоката за нас, објектот треба да биде иста состојба како што беше доставен до вас. .ве молиме контактирајте со нас брзо, ние може да разменуваат еден за вас, но купувачи е одговорен за враќање shiping цена .
2. Ако имате било објект proplem, само ни e-mail брзо, ние ќе се потрудиме да slove тоа во 24 часа, ве молиме да не?т остави лош повратни информации пред да контактирате со нас, тоа не е најдобар начин да се slove proplems. Ви благодариме!Ако сакате повеќе предмети ние може да ви даде некои discout,ви благодариме!
Многу Важни Совети :
1. Имаме многу искуство на царинската бришење, ве молиме да ни кажете што е најдобра цена за вас за декларираната вредност на пакетот,така што ќе може да avoice да плаќаат висок данок.
2. колку што ние знаеме , ФРАНЦИЈА и ТУРЦИЈА имаат строги увоз политика.значи, ако вашиот пакет ќе оние земја,мора да се доста запознаен со политиката и кажете ни што е она што е најдобро.
3. ако сте од Бразил,мора да се обезбеди вашите CPF БРОЈ(ДАНОЧЕН БРОЈ) за нас.
4. ако не можете да добиете пакет поради политиката во вашата земја,ние ќе не носат на изгубени . Се надевам дека ќе може да се разбере.
Контакт Со Нас На :
Нашата канцеларија часа се :
На8 : 30 - часот11 : 00
И ако никој не ти одговорам на интернет во време понекогаш,не грижете се,да ни оставите порака, или запишете ги вашите желби,ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок.

Основните својства

Тип На Објект:
Код Читатели & Алатки За Скенирање
Јазик:
Korea,Spanish,Finnish,Denish,Slovenia,Polish,Portuguese,French,Turkish,Thai,Hungarian,Swedish,English,Dutch,Japanese,Greek,Italian,Russian,Czech,German
Верзија На Софтвер:
најновите
Бренд Име:
RCOBD
Специјални Функции:
WIFI
Хардвер Верзија:
најновите
Ажурирање На Софтвер:
Yes
Модел, Име:
mb c4 и icom а2 софтвер hdd со лаптоп
Верзија На Софтвер:
Лаптоп:
Специјални Функции:
Функција:
систем:
софтвер hdd:
Надворешни Тестирање И Сертификација:
Материјал Тип:
Гаранција:

Додатоци на производот