0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
2017.09 за MB Ѕвезда C4 за BMW ICOM А2 Софтвер 2in1 инсталиран и Во 1TB HDD Со сп-30 cf30 Лаптоп подготвен е да употребува

2017.09 за MB Ѕвезда C4 за BMW ICOM А2 Софтвер 2in1 инсталиран и Во 1TB HDD Со сп-30 cf30 Лаптоп подготвен е да употребува

DEN 19584.00
Това е достапна

Количина на стоки


2017.09 за MB Ѕвезда C4 ICOM А2 за BMW Софтвер 2in1 инсталиран и Во 1 TB HDD Со сп-30 cf30 Лаптоп подготвен е да употребува
Пакет Листата :
1. 1 TB HDD (c4 софтвер 2017.03 v+icom а2 software2017.03v )
2. CF19 Toughbook Лаптоп ( Touch Screen, 4 G RAM)
PS : се постави софтвери mb ѕвезда c4 и icom а2 се инсталирани и во лаптоп CF30 Toughbook, можете да ги користите откако ќе добиете пакетот.
2017.09 ICOM А2 ВЕРЗИЈА
ISTA-D 4.07.31
ISTA-СТР 3.62.3.001
ISTA-D Поддршка англиски и Германија
ISTA-СТР Поддршка
Американски Англиски Јазик Британски Англиски Германски Француски Италијански Шпански Полски Португалски Турски Чешка Од Шведска Холандски Индискиот Грчки, Руски
Japaness корејски Тајландски Традиционален Кинески и Поедноставен Кинески
ПОПИСОТ А2 Б В Софтвер Експерт Режим :
поддршка на windows 7 64 малку систем
MB ЅВЕЗДА C4
MB Ѕвезда C4 Специјални Функции
1. Поддржани Мулти-Јазик :
Македонски/Бугарски/Дански/Грчки/Шпански/Француски/Италијански/Корејски/Полски/Romanuan/Српско-Хрватски/ Турски/Чешки/Германски/Крај/Hyngarian/Јапонски/Холандски/Португалски/Руски/Шведски/Кинески
2. Поддршка на MB Автомобили По 2000 Година
3. Поддршка Офлајн и Онлајн Програмирање, Ако Сакате да го Направите Онлајн, ве Молиме да се Купи Оваа Онлајн SCN Кодирање Услуга
4. MB Ѕвезда C4 софтвер, Поддршка на Win7 64 малку Систем.
PS : win7 64bit систем, работи побрзо од xp систем
системот јазик е updatable, ние може да го ажурира win7 систем јазик во кој што ви треба во вашата земја преку teamviewer, стандардно испрати англиски јазик.

Тип : Втора рака Tough Book СП-30 Tough Book СП-30 е многу посебни лаптоп навистина – тоа ви овозможува да работат речиси насекаде, во речиси било какви услови. Дали ви се откажат од тоа, истурам вода врз него, или да се фрли песок на неа, СП-30 ќе се задржи само ќе и се однесува како ништо да не се случило. Претставата резултат со оглед на СП-30 однесува повеќе на својата неверојатна батерија живот и речиси неуништив еластичност од тоа се прави на брзина на примена извршување – впрочем тоа е она што перформанси значи со еден производ се допаѓа ова. На крајот на краиштата, ако некогаш сте се прашувале како Panasonic излезе со Tough Book име, само погледнете во СП-30. Хардверска конфигурација : CPU : L7500 Сериски плоча екран : 10.4-инчен, 1024 x 768 резолуција Gao Qingbing рака екран на допир што може да се ротира со рачните пен
Диск : 1tb hdd

Основните својства

Тип На Објект:
Код Читатели & Алатки За Скенирање
Јазик:
Korea,Spanish,Finnish,Denish,Polish,Portuguese,French,Turkish,Hungarian,English,Swedish,Dutch,Japanese,Greek,Italian,Russian,Czech,German
Верзија На Софтвер:
2017.09 v
Бренд Име:
RCOBD
Специјални Функции:
WIFI
Хардвер Верзија:
најновите
Ажурирање На Софтвер:
Yes
Модел, Име:
mb sd c4 и icom а2 софтвер со лаптоп
Верзија На Софтвер:
Лаптоп:
Декларираната вредност:
како вашите барања
Функција:
систем:
софтвер hdd:
Надворешни Тестирање И Сертификација:
Материјал Тип:
Гаранција:

Додатоци на производот