0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
MB Ѕвезда C5 За BMW Icom А2 Б В Дијагностички&Програмирање Алатка 2in1 со Toughbook Xplore iX104 c5 i7cpu со супер 2in1 ssd брзина

MB Ѕвезда C5 За BMW Icom А2 Б В Дијагностички&Програмирање Алатка 2in1 со Toughbook Xplore iX104 c5 i7cpu со супер 2in1 ssd брзина

DEN 68496.00
Това е достапна

Количина на стоки

MB Ѕвезда C5 За BMW Icom А2 Б В Дијагностички&Програмирање Алатка 2in1 со Toughbook Xplore i X104 c5 i7cpu со супер 2in1 ssd брзина Оваа група е за bmw icom а2 софтвер и mb ѕвезда c5 софтвер инсталиран во еден лаптоп, подготвени да работат, 2in1 за погодност за вас
MB SD Поврзете C5 со Xplore IX104 Таблета и icom
еден(1)p c x за bmw icom а2
1pc x А2 Интерфејс
1pc x Б Повеќето
1pc x 20pin Кабел
1pc x USB Кабел
1pc x OBD2 Кабел
1pc x LAN Кабел
1pc x 480gb ssd V2017.09
б(2) за mb ѕвезда c5
1pc x C5 Мултиплексер (новиот C5 случај)
1pc x OBDII 16 PIN Кабел
1pc x 38 PIN Кабел
1pc x 14 PIN Кабел
1pc x 8 PIN Кабел
1pc x Lan Кабел
1pc x 250gb Мини SSD V2017.09
c(3)2in1 забавува софтвери што се инсталирани во Xplore i X104 c5 i7 лаптоп
1pc x За Xplore IX104 Таблета
Топ 4 причини да се купи овој ix104 таблета + c5 + icom : 1. Поддршка Две Систем во Истиот SSD (За BMW WIN7 и за Бенц WIN7 ), Најновите C5 Софтвер 2017.09, ICOM Верзија на Софтвер за Најновите V2017.09 icom . 2. Целосен сет се Подготвени да работат. Кога ќе примите тоа , можете да го користите директно! 3. Сите Софтвер во ix104 2in1 SSD , тоа е погодност да го користите. 4. Xplore IX104 таблета, i7 процесор, 4gb ram , durabl, лесно за работа, Работи Брзо ! Батерии имаат долго време на мирување! A : за MB Ѕвезда C5 1. Верзија на софтвер : најновите 2017.09 ве молиме забелешка : оваа верзија не поддржуваат hht( 140 стариот модел) Б : за BMW ICOM А2 Б В 1. Верзија на софтвер : Најновите 2017-09 D 4.07 P : 3.62 C : за Xplore IX104 таблета 1. 4 G RAM меморија, i7 ПРОЦЕСОР, екран на допир со пенкало 2. MB софтвер и Б-M-W софтвер во windows 7 работи компјутерски систем, а не виртуелен систем. Совети за работа : ( ве молиме изберете за Бенц дијагноза или Б/M/W дијагноза ) 250gb и 480gb SSD ( цврста состојба диск ) целосна софтвер вчитува Кога ќе стар лаптоп. притиснете : F12 отвори : Подигање Мени има Две за вашиот изберете : SATA 0 : 250 GB За MB ЅВЕЗДА C5 SATA 1 : 480 GB За BMW Icom А2 Употреба : IDE MODE да се ѕвезда на c5 софтвер SATA 0 И ISTA 1 mb c5 и за bmw icom , кој во предната ѕвезда која прв
Дел 1 mb ѕвезда c5
Ве молиме забелешка : не ставајте батеријата во C5 главната група, или на својата програма ќе бидат исчистени! MB Ѕвезда C5 Функција : 1. 1989~до сега Автомобил, Автобус,Камион, Спринт, Smart; (поддршка : W204,W212,W207) 2. Сите електрични system Diagnostic; 3. Читање од и erasingtrouble код; читање во реално време на податоци од сензори и actuator; тестирање thecomponents на автомобили; присутен кодирање и програмирање. MB Ѕвезда C5 Карактер : 1. Сфаќа сите функцијата ofofficial фабрика Mer-Bz компактен 3. 2. C4 Мултиплексер може да connectto фабрика за компјутер и за Dell лаптоп. 3. Заврши одржување податоци.Тоа би можело да понуди целосна демонтажа и монтажа коло дијаграм, работни principleand елемент место во секое време е потребно. Тоа е најдобар асистент за одржување на човекот. Answer : ___________________________ Note : 1. Нашите C5 софтвери се инсталирани и во лаптоп веќе. 2. Ако не знаете како да го користите овој уред, ве молиме контактирајте со нас навремено, нашите инженер ќе ви покаже како да работат на тоа. 3. Ве молиме, никогаш Батерии се стави во вашиот C5 главната единица, дури и ако тоа бара да ја вметнете батерии! 4. Оваа hdd е со encrytion, немојте да ја копирате со себе. (Ако не следете ги нашите предлози и ќе го оштетат уредот, ние нема да се земе одговорен за тоа. ) mb ѕвезда c5 Софтвер V2017-09 : Мулти-Јазици англиски, Кинески, чешки, дански, германски, грчки, Spainsh, фински, француски, унгарски, италијански, Јапонски, корејски, холандски,полски,португалски,романски,руски,Српско,словачки,Словенечки,шведски, турски Софтверски систем : windows 7 64bit систем ( не hht) Дел Б : За BMW ICOM СЛЕДНАТА А+Б+В 2017 Новата Генерација НА ICOM А2
Подобрување на Функционалноста и Ефикасноста на :
1. Gbit работилница LAN, наназад компатибилен
2. Подготовка за Gbit LAN на возило OBD(автомобили сеуште не supportthis и интерфејс не
сепак, дефинирано,ICOM Следната хардвер за приспособување ќе биде потребно за иднината Gbit автомобил
интерфејс,ќе предизвика адаптација трошоци)
3.

Основните својства

Тип На Објект:
Код Читатели & Алатки За Скенирање
Јазик:
Finnish,Denish,Arabic,French,Thai,Swedish,Japanese,Greek,Italian,Russian,Norwegian,Czech,Korea,Spanish,Polish,Slovenia,Portuguese,Turkish,Hungarian,English,Dutch,German
Верзија На Софтвер:
најновите
Бренд Име:
RCOBD
Хардвер Верзија:
најновите
Ажурирање На Софтвер:
Yes
Специјални Функции:
lan
Верзија На Софтвер:
2017.09
SSD:
250gb&480gb ssd софтвер вчитува
Далечински помош:
преку teamviewer
Пакет:
c5+ icom следната+ix104 комплетен сет
Гаранција:
една година
Специјални Функции:
за бенц за bmw дијагностички
Лаптоп:
xplore ix104 i7 , што се користи

Додатоци на производот