0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-30 %
16PCS Фондан Колаче Машина DIY Рака, Нога Чевли Торта Декорација Мувла Мечка Шепа Cookie Печат Усни Шеќер Занает Калап за Печење Алатки

16PCS Фондан Колаче Машина DIY Рака, Нога Чевли Торта Декорација Мувла Мечка Шепа Cookie Печат Усни Шеќер Занает Калап за Печење Алатки

DEN 100.00
DEN 143.52
Това е достапна

Количина на стоки


16 PCS Фондан Колаче Машина DIY Рака, Нога Чевли Торта Декорација Мувла Мечка Шепа Cookie Печат Усни Шеќер Занает Калап за Печење Алатки
Облик : усните,чевли,рака,нога,мечки шепа
1set=2 парчиња печат+16pcs мувла
Материјал на печат : 100% foodgrade пластика
Материјал на мувла : 100% foodgrade силикон
Големина на 2 парчиња печат : dia2.4*4.3 cm,dia1.7*3.3 cm
Големина на мувла : dia2(8pcs),dia2.5cm(8pcs)
ПОСЕБНИ ФОНДАН
Совршен За :
ФОНДАН
КОЛАЧЕ ТЕСТО
ТЕСТО ТЕСТО
МАРЦИПАН

Основните својства

Тип:
Колаче Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Колаче Алатки Тип:
Колаче Марки
Број На Модел На:
GS3025
Бренд Име:
Jasmylife
Материјал:
Пластични
Употреба:
Колаче Марки
Материјал:
100% foodgrade пластични+силициум
Функција:
не-стап пластика
Usage2:
Торта декорација
Usage3 :
колаче декорација
feature2:
нога cookie марки
Feature4:
усна cookie марки

Додатоци на производот