0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-14 %
ChengHaoRan 1Piece Бренд Нови 4 pin USB 2.0 приклучок за USB Џек порта штекер plug честа употреба и за лаптоп КОМПЈУТЕР.

ChengHaoRan 1Piece Бренд Нови 4 pin USB 2.0 приклучок за USB Џек порта штекер plug честа употреба и за лаптоп КОМПЈУТЕР.

DEN 12.00
DEN 13.92
Това е достапна

Количина на стоки

Добредојдовте на нашата продавница. Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги купите. Како враќање поштенски трошоци за погрешна купување се на купувачи трошок. Превозот : цел ќе биде предаден во 1-2 работни дена откако ќе се плати. Пристигнување време : 15-60days во зависност од Пост Услуга во вашата земја. По-продажбата на Услугата : Доколку имате било каков проблем за цел,контактирајте со нас да се реши тоа на работа на време.

Основните својства

Должина на кабел:
Други
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Тип:
Конектори
Број На Модел На:
usb 2.0

Додатоци на производот