0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
WZSM Нови HDD Конектор Кабел За Dell XPS15 9550 9560 Прецизност 5510 SATA Хард Диск Конектор P/N 0XDYGX XDYGX DC02C00BL00

WZSM Нови HDD Конектор Кабел За Dell XPS15 9550 9560 Прецизност 5510 SATA Хард Диск Конектор P/N 0XDYGX XDYGX DC02C00BL00

DEN 435.00
DEN 458.40
Това е достапна

Количина на стоки


90 дена Гаранција
Сосема Нов и тестирани и
Производот е тестиран пред превозот и 100% работи.
Превозот
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми што можат да го имаат.
Задоволството на клиентите е важно за нас.
Повратни информации
1 Ако ја прими стоката со не сте задоволни ,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем на ваше задоволство.
2 Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвезди , ви благодариме за вашата помош

Основните својства

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
WZSM
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
0XDYGX DC02C00BL00
Тип:
SATA Кабли
Производи Статус:
Акции

Додатоци на производот