0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
DIY Надворешни Графички Картички Стојат Монтажа заградата за x4 x1 pcie x16 столб кабел

DIY Надворешни Графички Картички Стојат Монтажа заградата за x4 x1 pcie x16 столб кабел

DEN 662.40
Това е достапна

Количина на стоки

Независно истражување и развој RXX база. Погоден за нашата продавница x1, x4 pcie x16 столб кабел слот Право вид и Оставен тип . Поддршка Низок Профил Половина висина заградата PCI-E и стандард PCI-E заградата. Лесно да се инсталира. Се однесува на графички картички поставени на надворешниот простор. Инсталација чекори 1, 2, 3, 4,

Основните својства

Должина на кабел:
Графика не вклучуваат
Бренд Име:
CY
Тип:
pci-e Стој
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Додатоци на производот