0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-9 %
8Pin да 8Pin(6+2) Графика Видео Картичка за Напојување Кабел со Двојна Двојно Port Конектор 8p да 8p 18AWG Жица Адаптер за Компјутер КОМПЈУТЕР

8Pin да 8Pin(6+2) Графика Видео Картичка за Напојување Кабел со Двојна Двојно Port Конектор 8p да 8p 18AWG Жица Адаптер за Компјутер КОМПЈУТЕР

DEN 167.00
DEN 182.88
Това е достапна

Количина на стоки


8 Pin да 8 Pin(6+2) Графика Видео Картичка Моќ Кабел со Двојна Двојно Port Конектор 8p да 8p 18 AWG Жица
Spacifications :
Жица : UL1007 18 AWG 34*0.18
Должина : 60+20cm
Ве молиме потврдете, ако Stanard Графика 6 P напон или не

Основните својства

Должина на кабел:
60см
Пакет:
Yes
Тип:
Моќ Кабел
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
F23008
Бренд Име:
XT-XINTE
Тип:
8Pin да 8Pin(6+2)

Додатоци на производот