0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
ЗА ASUS за K95 K95V Лаптоп внатрешните звучници PK23000I300

ЗА ASUS за K95 K95V Лаптоп внатрешните звучници PK23000I300

DEN 1513.44
Това е достапна

Количина на стоки


Сите производи тестирани и да работат совршено
Производ Слика
Плоча тест функција процедури :
1. Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.
2. Проверете дали недостатокот на електронски изолација gummed хартија.
3. Проверете дали има недостиг на елементи, рѓа, гниење, топлина елиминација на шасија.
4. Проверете внатрешниот и надворешниот приклучок на LCD екранот , Две меморија, DVD возачот, Мрежна конекција, Гласовни, Глувче, Тастатура, Dial, USB, SD-конектор, КОМПЈУТЕР, 3.3 V COMS батеријата, дали Батеријата на полнење и празнење, Полн работи 3 D, Рестартирајте го системот за најмалку два пати.
Пакет :
За да бидат спакувани во Писмото, анти-статички кеси, завиткани од меур торба, во тетрапак;
ПРЕВОЗОТ
1.EMS,UPS-от,Fedex,DHL : Превозот ограничување на веб-страница објавени на време ќе преовладува.
2.Пост Превозот : транспорт време е долга,ако ви треба добра итна ,ве молиме да не изберете го ова. И ,овие Пост испорака не може да се следи и може да резултира со одложувања или изгубени парцели.
3.Ако сте од Русија,ве Молиме изберете EMS и Кина Пост Воздух Mail. Затоа што други го Изразат веројатно се врати на Царината. Клучот е во тоа што треба да ми го кажете вашето име и презиме , Детални Адреса,ви благодариме .
4.Ако сте од Бразил,ве молиме да ми кажете на CPF или CNPJ,без тоа,стоката ќе се врати од страна на Царината.
5.Ве молиме увид во квалитетот и состојбата на стока, особено LCD LED стакло екранот, пред да се направи потпис на дишните патишта Сметка. Ако стока е прекината за време на транспортот, ве молиме пријавете го тоа на локален курир за надомест на штета.
6.Answer : ___________________________ Note : Превозот на трошоците прикажани вклучуваат гориво надоместоци. Увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани трошоци не се вклучени. Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има).
ГАРАНЦИЈА
1.Ние нудиме 30 дена гаранција за нашите производи .По приемот на стоката ве молиме тест одеднаш, ако има проблеми контактирајте со нас и да ни се врати во рок од 14 дена на ваш трошок, после 14 дена ние не нудиме целосна наплата .
2.Ние сме одговорни за размена и испрати друг да ти со авион Парцела или на курирската служба DHL. но ние можеме да брод на друг, еден по добиеме оној што го испрати назад .
3. Ако ви треба брод товар назад и да побара наплата (стоки, работи, но сакате испрати назад), ние само може да ви вратат товар , нема да наплата на превозот цена, ве молиме да се разбере !
ПОВРАТНИ информации
1.Вашето задоволство е наша цел. Ако сте задоволни нашите производи и услуги, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивни повратни информации со сите 5 ѕвезди , кои се многу важни за раст на нашата мала компанија ,ви благодариме однапред !
2. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас преку Али - Пораката пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации ,Ние веруваме дека секој проблем може да се реши со отворен и пријателски разговор.
3. Предмети може да биде вратена за размена во рамките на 7-14 дена.
4.Неисправни предмети мора да бидат пријавени во рок од 7 дена по примањето на предметите.
5.Неисправни објект мора да се врати во рок од 7-14 дена од денот сте го добиле на својата цел.
6.Не прифаќајте го пропушти цел да се вратите, и без наплата е дозволено.
7.Вратени предмети мора да биде иста состојба како што ја добиле.
8.Превозот/Постапување/трошоци за Осигурување не се враќа.
Ве молиме пополнете ја RMA форма за секое враќање предмети.
ИЗВЕСТУВАЊЕ
1. ние, исто така, прифаќа paypal за плаќање .ако треба , pls контакт со нас и јас ќе ви кажам нашите paypal сметка , или можете да го видите во продавница насловна страница .

Основните својства

Должина на кабел:
0.2 m
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
K95 K95V
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
ASDFGHJK

Додатоци на производот