0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
Нови Оригинални Лаптоп За Леново G40 G40-30 G40-35 G40-40 G40-45 G40-60 G40-65 G40-70 G40-80 G40-75 G40-80 G40-85 G40-90

Нови Оригинални Лаптоп За Леново G40 G40-30 G40-35 G40-40 G40-45 G40-60 G40-65 G40-70 G40-80 G40-75 G40-80 G40-85 G40-90

DEN 43.00
DEN 48.00
Това е достапна

Количина на стоки

Здраво Пријател, за Ова производи, имаме голем Број Акции сега ! Можете директно Плаќање, ние ќе ви покажеме нашата брзо пратката и добар квалитет на производите ! - Детали за производот : Состојба : Сосема Нов и 100% работи ВО ПАРК : ДА Превозот Време : ≤ 2 дена Бесплатен превозот од : Кина пост Воздух Авион Mail ( RF xxx CN ) Ако купувачите треба неговата цел(а) итна,Тогаш вие исто така може да се избере превозот начин од страна на : DHL, TNT, EMS, e-EMS, e-pack .. Пакет : Стандард пакување ( вети : Во safty ) Гаранција : 3 Месеци За нас : Здраво Пријател , имајте пријатен ден ! Ова е Џек, нашата компанија е во Фокусот на продажба : лаптоп делови . Ние се инсистира на понудата : добар квалитет, добра Цена, и добра продажба на услуги за нашите клиенти. Во главно производи се : лаптоп екран, Тастатура, LCD случај маска, Меморија, DC моќност Џек, LCD кабел, CPU Вентилатор, батерија.. ние обично испратите нашите клиенти неговите наредби во рок од 2 дена со safty пакување. исто така, клиентите можат да ги добие неговите наредби за : 25 - 30 дена, АКО превозот од Кина пост Воздух Авион Mail Продажбата на Услугата : Било каква помош или Ако сакате прават бизнис со нас повторно. Потоа, Тука можете да не контактирате преку : Skype ID : снабдувач.laptopparts Whatsapp : +86 15259259169 Благодарение Најдобри посака за вас и за вашиот целото семејство Џек.

Основните својства

Должина на кабел:
1 Персонални Компјутери, 2 Парчиња, 5 Компјутери, 10 Компјутери, 20 Компјутери, 50 Компјутери
Пакет:
Yes
Тип:
Моќ Кабел
Бренд Име:
Fuyuan
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
dc џек

Додатоци на производот