0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Висок квалитет Збег Одбор+PCI-E 6p да (6+2)pin splitter 18AWG моќ кабел,секој сет 10 кабел+Збег Одбор,вкупно 10 сет

Висок квалитет Збег Одбор+PCI-E 6p да (6+2)pin splitter 18AWG моќ кабел,секој сет 10 кабел+Збег Одбор,вкупно 10 сет

DEN 8640.00
Това е достапна

Количина на стоки


Висок квалитет Збег Одбор+PCI-E 6p да (6+2)pin splitter 18 AWG моќ кабел 50cm

Основните својства

Должина на кабел:
50cm
Тип:
Моќ Кабел
Бренд Име:
MLLSE
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Број На Модел На:
PCI-E 6p да (6+2)pin

Додатоци на производот