0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
1 метар 90 степени Агол Микро USB порт USB кабел за Микро USB кабел информации пролет релевантни податоци, синхронизација на полначот на јаже ликвидација

1 метар 90 степени Агол Микро USB порт USB кабел за Микро USB кабел информации пролет релевантни податоци, синхронизација на полначот на јаже ликвидација

DEN 123.00
DEN 129.12
Това е достапна

Количина на стоки

Микро USB нови машки лево 90 степени Агол USB машки лево srping телескопски кабел 1 метар. Таа поддржува синхронизација на податоци и полнење на уреди со микро USB. 2. Микро USB кабел за податоци увезени samsung полнач,blackberry, HTC, Nokia.
3. Вкупна должина : 40cm - 10cm.

Основните својства

Должина на кабел:
1m
боја:
Црна
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Бренд Име:
CY
Производи Статус:
Акции

Додатоци на производот