0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
Трговија на големо 100PCS RJ45 RJ-45 CAT6 8P8C Ethernet Мрежа Модуларен Приклучок за LAN Кабел Не-заштитени Адаптер за Полнач Главата Приклучок

Трговија на големо 100PCS RJ45 RJ-45 CAT6 8P8C Ethernet Мрежа Модуларен Приклучок за LAN Кабел Не-заштитени Адаптер за Полнач Главата Приклучок

DEN 375.00
DEN 441.60
Това е достапна

Количина на стоки


Објектот специфики : Боја : Јасно Pin : 8 Димензии : 2.2x1.1 × 1.3cm/0.87 x 0.43 x 0.51" Тежина : 150g Сосема нов и висок квалитет на Лесни,трајни и стабилни Злато позлатен води за подобро податоци пренесување и повисока јачина на сигналот Пакет се Вклучени : 100 x RJ-45 Cat6 LAN Кабелски Приклучок
За Плаќање
1.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
2. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
3. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот 's информации.
Испорака и Испорака
1.Сингапур пост : За 15-35 Дена да пристигне,
2.Кина Пост Воздух Mail : За 15-90 Дена да пристигнат.
3.DHL : Околу 5-15 Дена да пристигне
4.EMS : За 7-15 Дена да пристигне
За Повратни Информации
1.Купувачот 's почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис 's развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа'll само да ви треба 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Основните својства

Должина на кабел:
Никој
Бренд Име:
Деветтиот Светот
Број На Модел На:
CAT6 Модуларен Приклучок
Тип:
Кабелски Модем
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Продавница Промоција:
затворете
Можете да:
Add to Желба Листа
Тип:
Ethernet Кабли

Додатоци на производот