0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
10PCS 6 СО 15-Пински Машки со Dual-4-Pin Molex Женски Y Splitter Ide Хард Диск Моќ Конвертор-Кабел

10PCS 6 СО 15-Пински Машки со Dual-4-Pin Molex Женски Y Splitter Ide Хард Диск Моќ Конвертор-Кабел

DEN 492.00
DEN 615.36
Това е достапна

Количина на стоки


Опис :
Додадете повеќе Molex врски со користење на неискористени SATA power конекции.
Квалитет на Градба, изградена со извлекување стандарди.
Кабел Должина : 6 инчен (15 сантиметар)
Конектор Детали : 1x15-pin SATA Машки Моќ Конектор, 2x4-pin Molex Женски Конектор.
Се конвертира Serial ATA струја на LP4 струја
Пакетот вклучува :
10pcs x Моќ Конвертор-Кабел
За Плаќање
1.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
2. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
3. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот 's информации.
Испорака и Испорака
1.Сингапур пост : За 15-35 Дена да пристигне,
2.Кина Пост Воздух Mail : За 15-90 Дена да пристигнат.
3.DHL : Околу 5-15 Дена да пристигне
4.EMS : За 7-15 Дена да пристигне
За Повратни Информации
1.Купувачот 's почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис 's развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа'll само да ви треба 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Основните својства

Должина на кабел:
15cm
Број На Модел На:
CED009900
Производи Статус:
Акции
Тип:
IDE Кабли
Бренд Име:
Деветтиот Светот
Пакет:
No

Додатоци на производот