0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
USB 3.0 Лактот Кабел Адаптер USB Extension Линија Машки да се Женски 90 степени Компјутерски Кабли и Конектори

USB 3.0 Лактот Кабел Адаптер USB Extension Линија Машки да се Женски 90 степени Компјутерски Кабли и Конектори

DEN 44.00
DEN 55.20
Това е достапна

Количина на стоки


Спецификација :
Карактеристики на производот : за пренос на податоци + наполнет продолжување
Производ стандард : USB3.0 стандард
Производ перформанси опис : USB3.0 брзина на пренос нормалниот пренос вредност е генерално 100-200 M / s, наназад компатибилен со USB2.0, USB1.1 уред, USB3.0 пренос врв на 600 MB / s, побрзо од USB2.0 брзина на пренос 10 Пати
Материјал : висок квалитет на еколошки анаеробна конзервирани бакар јадро, работа стабилна, две-начин на пренос побрзо!
Податоци жица извртени пар (отпорност појавување), максимално намалување на податоци на линија сигнал крст-channeling;
USB3.0 пренос спецификација, обезбедување до 5 Gbps за пренос на податоци стапка.
Боја : црна
Школка материјал : висок квалитет на животната средина пријателски ПВЦ
Забелешки :
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја која се покажа на слики. Ви благодариме!
2. Ве молам прости мало мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
1 Адаптер X

Основните својства

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
VAKIND
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Пакет:
Yes

Додатоци на производот