0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Dual SATA 15pin да 8pin PCI-E Напојување Кабел за видео картичка 2* SATA 15pin 8(6+2)pin Кабелот 18AWG 20CM

Dual SATA 15pin да 8pin PCI-E Напојување Кабел за видео картичка 2* SATA 15pin 8(6+2)pin Кабелот 18AWG 20CM

DEN 138.72
Това е достапна

Количина на стоки

Опис : Висок Квалитет и Сосема Нов Должина : околу 20 CM Жица : 18 AWG Фотографии :

Основните својства

Должина на кабел:
0.2 m
Бренд Име:
CY
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
030
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Додатоци на производот