0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
SHR-001T-P0.6 CRIMP SOCKETS Конектори Терминали куќишта нови и оригинални делови

SHR-001T-P0.6 CRIMP SOCKETS Конектори Терминали куќишта нови и оригинални делови

DEN 7680.00
Това е достапна

Количина на стоки


Дел NO : SHR-001 T-P0.6
MOQ : 9000 PCS

Основните својства

Бренд Име:
GRTMC
Број На Модел На:
SHR-001T-P0.6

Додатоци на производот