0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
XMAP-02V-2-Р CONN ДОМУВАЊЕ XMA 2POS ЦРВЕНО Конектори терминали куќишта оригинални делови XMAP-02V-2-R(M8AM)

XMAP-02V-2-Р CONN ДОМУВАЊЕ XMA 2POS ЦРВЕНО Конектори терминали куќишта оригинални делови XMAP-02V-2-R(M8AM)

DEN 8640.00
Това е достапна

Количина на стоки


Дел NO : XMAP-02 V-2-Р
MOQ : 1000pcs

Основните својства

Бренд Име:
GRTMC
Број На Модел На:
XMAP-02V-2-Р

Додатоци на производот