0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
4PIN JST приклучок и приклучок,со 15cm долга жица секој,20AWG жица;сите црна жица

4PIN JST приклучок и приклучок,со 15cm долга жица секој,20AWG жица;сите црна жица

DEN 1440.00
Това е достапна

Количина на стоки


4 PIN JST приклучок и приклучок,со 15cm долга жица секој,20 AWG жица;сите црна жица
ние ги користиме на вистински 20 AWG жица(26pcs 0.15 квадратни метри жица)
широко се користи на нашата WS2801 пиксели јазол и пиксели модул

Основните својства

Примена:
Осветлување
Број На Модел На:
РА-4PIN-JST-Б

Додатоци на производот