0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-0 %
Бесплатен превозот 4 начинот на MQS RECEP HSG ПОС МАТ авто конектор 1379029-1 1379029-2

Бесплатен превозот 4 начинот на MQS RECEP HSG ПОС МАТ авто конектор 1379029-1 1379029-2

DEN 331.00
DEN 331.20
Това е достапна

Количина на стоки

Опис :
100% Сосема Нов
Боја : ЦРНА
Количина : 5/10 сет
Секој Пакет вклучува
1 X 4 начин женски конектор за домување и вметнете /set 4 X терминали
-

Основните својства

боја:
5sets, 10sets
Бренд Име:
ULCN
Број На Модел На:
1379029-2
is_customized:
Yes
Примена:
Автомобили, Осветлување
Пол:
Женски
Тип:
Адаптер
боја:
Бела

Додатоци на производот