0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-9 %
QFN24 MLF24 WLCSP24 Горат во Штекер Pin Теренот 0.4 mm IC Големината на Телото 4x4mm IC549-0244-016-G Флеш Тест Приклучок Адаптер

QFN24 MLF24 WLCSP24 Горат во Штекер Pin Теренот 0.4 mm IC Големината на Телото 4x4mm IC549-0244-016-G Флеш Тест Приклучок Адаптер

DEN 1739.00
DEN 1910.40
Това е достапна

Количина на стоки


. QFN24 MLF24 WLCSP24 Горат во Штекер Pin Теренот 0.4 mm IC Големината на Телото 4x4mm IC549-0244-016-G Флеш Тест Приклучок Адаптер
Функција :
* 100% сосема нов и висок Квалитет и duarable
* Тестирани пред превозот
* Лесен за употреба
* * * Техничка помош и datasheet се достапни ако треба .
* ние сме на оригиналниот производител и добредојде некој да биде нашата дистрибуција агенти
* Професионална производителот во сите видови на IC чип тестирање приклучоци и адаптери.
Повеќе Количини со ПОНИСКА ЦЕНА!
* Повеќе видови на приклучоци и адаптери за e MMC , e MCP , СОП , SSOP , TSSOP , QFP , QFN , BGA , SOT , MSOP , DFN и да ги прилагодите на дизајн , за кориснички приклучок и повеќе информации за производот детали , ве молиме да бидат слободни да контакт .
Спецификација и Димензија :
* Тип : Тест & Горат во Штекер ( без pcb )
* Пакет : QFN24 , MLF24 , WLCSP24
* Pin Стр чеша : 0.4 mm
* Pin Грофот : 24 иглички
* Применливи IC големината на телото : 4x4 mm
Пакетот Вклучува :
* QFN24-0.4 адаптер 1 парче

Основните својства

Број На Модел На:
QFN24 Горат во Штекер
Бренд Име:
KZT
Тип:
Тест & Горат во Штекер ( без pcb )
Пакет:
QFN24 , MLF24 , WLCSP24
Pin Теренот:
0.4 mm
Pin Count:
24 иглички
Применливи IC големината на телото:
4x4 mm
Инсталирајте Стил:
Приклучок Во
Структура:
Clamshell

Додатоци на производот