0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-9 %
eMMC/eMCP тест Приклучок Граници Граничник Рамка Guider 11x10mm За Pogo Pin Сонда Clamshell Socket

eMMC/eMCP тест Приклучок Граници Граничник Рамка Guider 11x10mm За Pogo Pin Сонда Clamshell Socket

DEN 217.00
DEN 239.04
Това е достапна

Количина на стоки


.
Функција :
* e MMC/e MCP граници граничник , рамка guider
* За pogo pin сонда clamshell структура e MMC/e MCP socket
* Големина : 14x18 mm
* За прилагоди на големината на , ве молиме контактирајте со нас .
* Ако ви требаат повеќе на одреден големина , ве молиме да плати уште $10 за секоја големина
5 компјутери / многу 11.5x13mm/12x16mm/12x18mm/14x18mm/11x10mm
Една големина 11.5x13mm
Една големина 12x16mm
Една големина 12x18mm
Една големина 14x18mm

Основните својства

Бренд Име:
KZT
Број На Модел На:
eMMC/eMCP тест Приклучок граници граничник рамка guider
Тип:
eMMC/eMCP тест Приклучок граници граничник рамка guider
Големина:
11x10mm
Примена:
За Pogo Pin Сонда Clamshell Socket

Додатоци на производот