0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-0 %
Бесплатен превозот 5sets 2pin ФОЛКСВАГЕН Ауди Голема кочница светла plug 4B0971832 electricspeaker жици се подигнат конектор 4B0 971 832

Бесплатен превозот 5sets 2pin ФОЛКСВАГЕН Ауди Голема кочница светла plug 4B0971832 electricspeaker жици се подигнат конектор 4B0 971 832

DEN 326.00
DEN 326.40
Това е достапна

Количина на стоки


Опис : 5 X 2 начин женски конектор за домување 10 X женски терминали Објект слики :
Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Слични Производи :
Shippment :
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Контакт :

Основните својства

боја:
5sets, 10sets
Број На Модел На:
HD023-0.6-21

Додатоци на производот