0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
TSSOP20 SSOP20 Горење Штекер 208mil-224mil Тест Приклучок Теренот 0.65 mm IC Тело Ширина 5.3-5.7 mm Адаптер Отворена Рамка

TSSOP20 SSOP20 Горење Штекер 208mil-224mil Тест Приклучок Теренот 0.65 mm IC Тело Ширина 5.3-5.7 mm Адаптер Отворена Рамка

DEN 324.00
DEN 359.52
Това е достапна

Количина на стоки


.
Функција :
* 100% сосема нов и висок Квалитет и duarable
* Тестирани пред превозот
* Лесен за употреба
* * * Техничка помош и datasheet се достапни ако треба .
* ние сме на оригиналниот производител и добредојде некој да биде нашата дистрибуција агенти
* Професионална производителот во сите видови на IC чип тестирање приклучоци и адаптери.
Повеќе Количини со ПОНИСКА ЦЕНА!
* Повеќе видови на приклучоци и адаптери за e MMC , e MCP , СОП , SSOP , TSSOP , QFP , QFN , BGA , SOT , MSOP , DFN и да ги прилагодите на дизајн , за кориснички приклучок и повеќе информации за производот детали , ве молиме да бидат слободни да контакт .
Спецификација и Димензија
* Тип : тест & Горат во Штекер ( со пхб )
* Пакет : TSSOP20 , SSOP20
* Pin теренот : 0.65 mm
* Pin Грофот : 20 иглички
* Применливи IC тело ширина : 5.3-5.7 mm ( 208mil - 224mil )
ANDK Thoery живот : 20,000 пати(Механички) HMILU Thoery живот : 5,000 пати(Механички) ANDK Температурата на работа : -55~+175
Пакетот Вклучува :
* SSOP20(34)-0.65 адаптер 1 парче

Основните својства

боја:
HMILU, ANDK
Број На Модел На:
4568
Тип Socket:
SSOP20(34)-0.65 ( без pcb )
Pin Count:
20 иглички
Pin Теренот:
0.65 mm
Применливи IC тело ширина:
5.3 - 5.7 mm (208mil-224mil)
Структура:
Отворете Врвот
контакти:
Beryllium Бакарни Легури
контактирајте со позлата:
Златото во текот на никел
Контакт Сила:
18g По pin (Нормално)
ANDK Thoery живот:
20,000 пати(Механички)
HMILU Thoery живот:
5,000 пати(Механички)

Додатоци на производот