0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-0 %
6 Парчиња WIFI Антена Кабелска N Машки да SMA Машки Конектор Низок Губење RG142 15cm,50cm,100cm,200cm

6 Парчиња WIFI Антена Кабелска N Машки да SMA Машки Конектор Низок Губење RG142 15cm,50cm,100cm,200cm

DEN 800.00
DEN 800.16
Това е достапна

Количина на стоки


WIFI Антена Кабелска N Машки да SMA Машки Конектор Низок Губење RG142 15cm,50cm,100cm,200cm
Опис : Производ Серија : N да SMA кабел Семејство : Коаксијален, RF pigtail кабел Кабел Должина : 15cm,50cm,100cm,200cm Кабел тип : RG142 кабел

Основните својства

боја:
15CM, 50CM, 100CM, 200CM
Број На Модел На:
ОЛ-3501
Бренд Име:
LiiUoDo
кабелот тип:
RG142 кабел
Должина на кабел:
15cm,50cm,100cm,200cm
Пол:
N машки да SMA женски

Додатоци на производот