0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
2 Парчиња 88x37x59mm Пластични Електроника Кутија Проектот Случај DIN Железнички САЛАДИН Делница Кутија Dls HOmeful

2 Парчиња 88x37x59mm Пластични Електроника Кутија Проектот Случај DIN Железнички САЛАДИН Делница Кутија Dls HOmeful

DEN 121.00
DEN 142.56
Това е достапна

Количина на стоки

Карактеристики : Материјал : Пластични Боја : Бела, Црна Големина : 88x37x59mm/3.46x1.46x2.32" Количина : 2 Компјутери/1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Нема Мало Пакет Пакетот Вклучува : 2 x Електроника Кутија (1 КОМПЈУТЕР Црна+ 1 КОМПЈУТЕР Вајт)

Основните својства

Број На Модел На:
-
Бренд Име:
OOTDTY

Додатоци на производот