0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-30 %
100pcs/многу Женски РКА Џек Штекер Wire Конектор Злато Позлатен Џек РКА Звучник Конектор 5 Парови Црвена+Црна БОГАТА ТЕХНИКА Wholesales

100pcs/многу Женски РКА Џек Штекер Wire Конектор Злато Позлатен Џек РКА Звучник Конектор 5 Парови Црвена+Црна БОГАТА ТЕХНИКА Wholesales

DEN 5867.00
DEN 8380.80
Това е достапна

Количина на стоки


100pcs/многу Џек РКА Женски Штекер Wire Конектор Злато Позлатен РКА Џек Звучник Конектор 5 Парови Црвена+Црна БОГАТА ТЕХНИКА Wholesales Име на Модел : РКА Женски Џек Wire Конектор Одговара за Кабел до 6 MM Апликација : Аудио и Видео, Осветлување,и др. Нето Тежина : 12.0 g/еез Позлата : Злато Позлатен Џек Конец во Боја : Црвена,Црна, како Слика 1 Пар = 1pcs Црвена+1pcs Црна Пакување : Висок Квалитет, БОГАТА ТЕХНИКА ПП Торба Пакет се Вклучени : 100pcs РКА Женски Приклучок за Полнач /50pcs Црвена+50pcs Црна Кликнете на овој линк за 10pcs/многу : За компанијата Богата Техника(хонг конг) Group Co.,Ltd. е професионална производителот за RF коаксијален конектори, кабли и компоненти, како што се аудио и видео приклучоци. Нашите производи вклучуваат РКА, XLR,Speakon/Powercon,DIN,AV Balun,Банана Приклучок,Обврзувачки Пост Терминали и RF Конектори вклучувајќи SMA , SMB , SMC , BNC , L9 , L27 , L29 . N-тип, MCX , TNC , MMCX , C3 , C4 , C6 , FME , како и други аудио-видео конектори, кабелска телевизија и различни plug-in периферна опрема , како што се авијација 4,6,8,10,12,16,20,25,30 главата. Разновидност на високо-фреквентни кабли 50 - (1, 1.5, 3, 5 ,7, 9), 75 - (3,5,7,9,12)1/2 кабли 213,214,223,7/8 ,и така натаму. Производи се широко се користи во воени системи,комуникации и инструментација индустрии. Добредојдовте на нови клиенти и старите пријатели дојде да се преговара и да се воспостави деловни односи.

Основните својства

Број На Модел На:
LRGD7095350
Бренд Име:
R
Име На Модел:
рка женски конектор
РКА конектор:
Женски РКА Џек Socket
Примена:
Аудио и Видео,и др.
статус:
100% Сосема Нов и Висок Квалитет,во Парк
позлата:
Злато Позлатен
РКА Адаптер:
РКА Џек

Додатоци на производот