0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Препорачуваме 10W+10W EL34+ECC83 single-ended Класа Стерео засилувач DIY комплет

Препорачуваме 10W+10W EL34+ECC83 single-ended Класа Стерео засилувач DIY комплет

DEN 1439.52
Това е достапна

Количина на стоки

Бесплатен превозот Stero Мини Сплит TDA7293 Засилувач 60 W+60 W 100 W+100 Wmax Собрани US$ 21.99 /парче
Бафер 6 N3+6 Z4 Цевка SRPP Preamplifier Засилувач одбор Пред-засилувач Аудио Верзија 2.0 бесплатен превозот САД$ 25.99 /парче
MX40 моќност засилувач одбор составуваат две канал стерео goog квалитет US$ 21.99 /парче
1pc LM386 мини засилувач одбор сигнал засилување модул 3 ~ 12 V DIY КОМПЛЕТ подобро од TDA2030 US$ 5.10 /парче
1pc Напојување одбор ПСУ добро за HOOD1969 засилувач diy комплет US$ 12.99 /парче
Бесплатен превозот 15 W+15 W TA2024 Dual Channel Класа-T Дигитален Засилувач DC12 V за 4-8ohm говорникот US$ 23.99 /парче
Бесплатен превозот Нови SC ХУД JLH 1969 10 W+10 W Класа засилувач за полнење за DIY US$ 19.99 /парче
Бесплатен превозот Нови Две канал JLH 1969 КЛАСА НА засилувач комплет ST2 N3055 MKP diy комплет 2 парчиња US$ 19.99 /парче
Препорачуваме 10 W+10 W EL34+ECC83 single-ended Класа Стерео засилувач DIY комплет Спецификации : Ова е комплет,не ги вклучуваат цевки.тоа треба излезниот трансформатор. Ако ви треба 3pcs на цевки( 2 парчиња EL34 B+1pc ECC83) , pls плаќаат екстра $39.99 Сметка на материјали : PCBX1 Philips BC220 U - 400 VX3 Philips BC22 U - 400 VX2 Panasonic 220 UFX4 VIS МКТ 0.22 UF X 2 Терминал 2 X2 САД ДЕЈЛ отпор на Седиштето цевка X3 G40 N150 D областа цевка X1 (користи) Philips 2 A добар звук rectifier X4 Pls имајте на ум дека цевки и трансформатор не е вклучена забелешка : 1 жолчката е стакло, пазете се од судир, жолчното кесе машина со релативно висока температура, генерално не користите рака за да ја допре крушка, за истото 2 напојување е релативно висока, мерење време не се во директен контакт со рака притисок. Иако сегашниот е многу мал, што не е опасно, но во директен контакт или малку нежност

Основните својства

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
4201
Главната Коло Оценка Тековната:
-
Број на Пол:
-
Електрична Енергија Тип:
-
Фаза:
-
Главната Коло Оценка Напон:
-
is_customized:
Yes

Додатоци на производот