0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
3pc LM386 мини засилувач одбор сигнал засилување модул 3 ~ 12V DIY КОМПЛЕТ подобро од TDA2030

3pc LM386 мини засилувач одбор сигнал засилување модул 3 ~ 12V DIY КОМПЛЕТ подобро од TDA2030

DEN 700.32
Това е достапна

Количина на стоки

Класа AB L7 MOSFET Аудио засилувач моќ одбори DUAL-КАНАЛ 300-350 W X2 собрани одбор US$ 37.99 /парче
Бесплатен превозот Нови DX-ЗАСИЛУВАЧ Моќ засилувач 2-CH 2 DIY Комплет Класичен Препорачуваме US$ 33.99 /парче
Кара РЕД Пред AMP Preamplifier Одбор M65831 AP NE5532 OP275 G AC 12 V-15 V СОБРАНИ ОДБОР US$ 19.99 /парче
4.1 TPA3116 дигитален засилувач собрани одбор класа D DC18 V-DC24 V (100 W+50 W*4) бесплатен превозот САД$ 33.99 /парче
Голема TDA7498 100 W+100 W Класа D Аудио Засилувач Одбор DC32v US$ 29.99 /парче
Најдобро продаваните TDA7498 +A1 Надградба на дигитален засилувач моќ одбор Треска засилувач одбор DC32 V напојување 100w+100 W US$ 49.99 /парче
Бесплатен превозот Bluetooth TAS5630 Класа D дигитален засилувач моќ 250 Wx2 US$ 129.00 /парче
Бесплатен превозот TA2022 90 W+90 W стерео Класа D засилувач одбор US$ 19.99 /парче
3pc LM386 мини засилувач одбор сигнал засилување модул 3 ~ 12 V DIY КОМПЛЕТ подобро од TDA2030 Спецификации : Со контрола на јачина на звук knob, лесно да се прилагоди јачината на звукот. Име на производ : LM386 засилувач модул; Производ Димензии : 37mm X41mmmm; Работен напон : DC 5 ~ 12 V; Диск Говорник : 0.5 W-10 W Говорникот Жици : Моќност : DC005 и покрај pin за моќ конектор 2 P, 2 избира оној што се користи за да се види кои се олесни лични рака моќ интерфејс кој ќе го однесе напон од 3-12 V, позитивни внатре; Аудио влез : 3.5 MM аудио одбор седиште и до pin за аудио влез порта, според лични погодност 2 Одберете конекцијата може да биде. Говорник : 2 P pin е говорник порта

Основните својства

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
5067
Главната Коло Оценка Тековната:
-
Број на Пол:
-
Електрична Енергија Тип:
-
Фаза:
-
Главната Коло Оценка Напон:
-
ic:
LM386
Напон:
3-12V dc

Додатоци на производот