0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
DIYSECUR Биометриски Отпечаток RFID 125KHz Лозинка Тастатурата Вратата за Контрола на Пристап на Системот за Полнење + Електрично Заклучување

DIYSECUR Биометриски Отпечаток RFID 125KHz Лозинка Тастатурата Вратата за Контрола на Пристап на Системот за Полнење + Електрично Заклучување

DEN 3789.00
DEN 4736.64
Това е достапна

Количина на стоки


Биометриски Отпечаток RIFD Контрола на Пристап на Систем за Дом/Канцеларија Употреба
Пристап Контролер + Адаптер + Електрично Заклучување + 10 ID Keyfob + Копчето Излез
Заштедете Повеќе ! Уживаат Повеќе !!
Зошто да се користи за контрола на пристап ?
Со ова целосно полнење во собата може да се постави на компанијата, или орган на заводот за градење слика за стандардизација менаџмент, подобрување на ниво на управување, во исто време, стандардизирани внатрешниот систем за управување.
Ако индукција картичка изгубени може веднаш да го пријави загуба во системот, така што дури и ако некој друг се крена индукција картичка може да не преку влезот guard систем, е поудобно отколку обичните механичко заклучување, повеќе безбедност.
Пристап контролор :
Како терминал наменета за корисници кои имаат заеднички пристап за контрола на барање, се работи за компанијата и имаат интерфејс за трети лица, електрично заклучување, излезете копчето, вратата сензор, аларм и бел. Тастатурата работењето на уредот е лесен и удобен.
Напојување :
Оваа AC110 V240 V Напојување контролер е трансформатор, која обезбедува стабилни излезниот напон за пристап контролер, заклучување, и да излезете копчето. Може да се користи во целиот свет.
Електрично Заклучување :
Ова е 12 V Електрично Заклучување на Rim заклучуваат, исклучуваат по електронски пат или со рака, флексибилни прекинувач, ниска потрошувачка на електрична енергија. Оваа Врата се Заклучува одговара за различни видови на вратите. Кога гром се протега и надвор, вратата може да се заклучи нормално
125 KHz СМАРТ Картичка / Клучни Фоб :
Ова е 125 KHz RFID Близина ID Картички / Клучни Fobs, тоа може да работи со производ кој има RFID читач.
Излез копчето :
Оваа излез копчето широко се користи во вратата за контрола на пристап на системот.Кога ќе сакаат да одат надвор, вие само треба да притиснете на ова Излез Копчето, а потоа можете да одат надвор :
Опционално : доколку е потребно овој далечински управувач ве молиме да се купи од овој линк, тогаш ние ќе брод заедно со вас.
Далечински Управувач :
Ова е далечинскиот управувач Вратата за Пристап на Системот за Контрола, откако ќе се поврзете на вашиот систем, можете да притиснете на далечинскиот управувач за да го отворите вратата од далечина, растојанието може да достигне до 50 метри :
По желба : Ако ви треба оваа врата бел, ве молиме да се купи од овој линк!
Вратата :
Спецификации :
Конекција Дијаграм :
Пакување листа :

Основните својства

Режим На Безбедност:
Пропадне Secure
Бренд Име:
DIYSECUR
Ветер:
Никој
Број На Модел На:
X6
заклучување на вратата:
Elecrirc Кодот
Фреквенција:
125khz rfid
Потекло:
шенжен
is_customized:
Yes

Додатоци на производот