0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
LPSECURITY 1200kg/1500kg 6m/7m најлон полици автоматски електрични портата настроената мотор мотор со 4 далечински контроли со изборен дел

LPSECURITY 1200kg/1500kg 6m/7m најлон полици автоматски електрични портата настроената мотор мотор со 4 далечински контроли со изборен дел

DEN 9072.00
Това е достапна

Количина на стоки


Автоматско Портата Мотор, портата мотор, портата оператор, лизгачки портата настроената, портата настроената, вратата настроената, вратата мотор, слајд портата систем, автоматски портата настроената, слајд мотор, лизгачки моторен систем :
КОМПЛЕТ CONTENTES;
сите полици се најлон , кој е бучава слободни и нема рѓа во споредба со челик полици. ако челик полици потребни, ве молиме оставете белешки; можно биланс на плаќање ќе бидат додадени;
комплет 1 е со 1500kg моторни+4 далечински контроли+1 photocell+1 светилка+1button+6m полици;
комплет 2 е со 1500kg моторни+4 далечински контроли+1 photocell+1 светилка+1 копчето+1 rfid тастатурата+6m полици;
комплет 3 е со 1500kg моторни+4 далечински контроли+1 photocell+1 светилка+1 копчето++1 rfid тастатурата+1gsm портата настроената+6m полици;
комплет 4 е со 1200kg моторни+4 далечински контроли+1 photocell+1 светилка+1button+6m полици;
комплет 5 е со 1200kg моторни+4 далечински контроли+1 photocell+1 светилка+1 копчето+1 rfid тастатурата+6m полици;
комплет од 6 е со 1200kg моторни+4 далечински контроли+1 photocell+1 светилка+1 копчето++1rfid читателот+1gsm портата настроената+6m полици;
комплет 7 е со 1500kg моторни+4 далечински контроли+1 photocell+1 светилка+1button+7m полици;
комплет 8 е со 1500kg моторни+4 далечински контроли+1 photocell+1 светилка+1 копчето+1 rfid тастатурата+7m полици;
комплет 9 е со 1500kg моторни+4 далечински контроли+1 photocell+1 светилка+1 копчето+1rfid тастатурата+1gsm портата настроената+7m полици;
комплет 10 е со 1200kg моторни+4 далечински контроли+1 photocell+1 светилка+1button+7m полици;
комплет 11 е со 1200kg моторни+4 далечински контроли+1 photocell+1 светилка+1 копчето+1 rfid тастатурата+7m полици;
комплет 12 е со 1200kg моторни+4 далечински контроли+1 photocell+1 светилка+1 копчето+1rfid тастатурата+1gsm портата настроената+7m полици;
Карактеристики :
1. магнетни граница вклучите;
2. интерфејси за безбедност греди и аларм светло;
3. се работи за помал напон од 180 V да 250 V;
4. во текот греење механизам за заштита на моторни кога температурата е над висока.
5. прирачник за ослободување за да ја отвори портата кога исклучување.
Технички податоци :
1. 220 V со 3.8 A,750 W/550 W;
2. Моторни брзина : 1380 r/мин;
3. излезна брзина : 46 r/мин;
4. портата тежина : 1200kg/1500kgs
5. тежина : 14kgs;
6. далечински управувач : 315 MHz;
7. Моторни димензија : 205*275*335mm;
Опционални делови се(овие не се вклучени во моторни пакет цена, дополнителни трошоци е потребно) :
трепка светилка е со заградата и боја ќе биде портокалова или црвена; испраќање по случаен избор
GSM портата настроената е само за GSM мрежата, а не за 3 G, што е само потребно за АУ, САД;

Основните својства

боја:
за полнење 12, комплет 11, комплет 10, KIT1, КОМПЛЕТ 2, КОМПЛЕТ 3, КОМПЛЕТ 4, за ПОЛНЕЊЕ 5, КОМПЛЕТ 6, комплет 7, комплет 8, 9 полнење
Бренд Име:
LPSECURITY
Број На Модел На:
014
Моторни:
AC Мотор
Примена:
лизгачки врата на врата
моторни брзина:
1380 r/мин
портата тежина :
800 да 1500kgs
граница вклучите:
магнетни граница вклучите
опрема count:
19 брзини
топлинска заштита:
110 степен centigrade
Материјал:
Алуминиум легура
Гаранција:
1 година
На сегашните и напон:
3.8 A /220V

Додатоци на производот