0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
10pcs/многу UID Променливи МФ 1K s50 на унодц 13.56 MHz ISO14443A Блок 0 сектор нула Rewritable HF IC Копија Клон Картичка Серпентина+Чип

10pcs/многу UID Променливи МФ 1K s50 на унодц 13.56 MHz ISO14443A Блок 0 сектор нула Rewritable HF IC Копија Клон Картичка Серпентина+Чип

DEN 288.00
Това е достапна

Количина на стоки


D уво Купувачот! Оваа нарачки : 10pcs X 13.56 MHZ UID чип( Антена + чип)бела А. М-Ф1 картичка (S5-0 /) технички параметри : може да се користи за копир. димензии : дијаметар 25mm! 1, работна фреквенција : 13.56 MHz
2, капацитет на складирање : S50 UID картичка : 1024 бајти, 16 сектори, секој сектор 4 дел
40 сектори,
3, ISO : 14443 НА
4, избришете : животот е повеќе од 100000 пати
5, податоци заштедите време : 10 години
6, опсегот на примена : како што се широко се користи во областа на IC card 7.лозинка : FFFFFFFFFFFF UID серпентина картичка блок 0 (UID е блок) може да биде изменета произволно .
shippment
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Основните својства

Број На Модел На:
S-50
Бренд Име:
ZOCORFID
боја:
no
Големина:
2.5 cm
Фреквенција:
13.56 MHz
чипови:
s50 на унодц
is_customized:
Yes

Додатоци на производот