0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
Нова Ѕвезда Glod база rhinestones копчиња 25*25 MM ѕвезда кристал декорација DIY облека, додатоци капи, чевли 12pcs/многу MYQB108

Нова Ѕвезда Glod база rhinestones копчиња 25*25 MM ѕвезда кристал декорација DIY облека, додатоци капи, чевли 12pcs/многу MYQB108

DEN 463.00
DEN 544.32
Това е достапна

Количина на стоки


Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин Нова Ѕвезда Glod база rhinestones копчиња 25*25 MM ѕвезда кристал декорација DIY облека, додатоци капи, чевли 12pcs/многу MYQB108

Основните својства

Тип На Производ:
Копчиња
Метал Тип:
Цинк Легура
Декорација:
Rhinestones
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
MYQB108
Обликот:
Ѕвезда
Копчето Тип:
Snap Копчето
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Метал
Материјал:
Кристал
Големина:
25*25mm
Употреба:
капи,крпа,scraft додатоци

Додатоци на производот