0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
100pcs Мешани Снешко Обликот 2 Дупка ПЛАСТИЧНИ Божиќ Копчиња Одговара за Шиење Scrapbooking Embellishments Цртан филм Копчето 20x30mm

100pcs Мешани Снешко Обликот 2 Дупка ПЛАСТИЧНИ Божиќ Копчиња Одговара за Шиење Scrapbooking Embellishments Цртан филм Копчето 20x30mm

DEN 191.52
Това е достапна

Количина на стоки


Материјал :
Пластични Снешко Копчиња
Големина на :
мешани како слика
Боја :
20x30mm
Количина :
100pcs
Точка Бр.
ST3456
ОЕМ
Да,ние може ДА се направи како вашиот примероци или слики,кога ќе ги нарачате многу многу,ве молиме контактирајте со нас и пред тоа,ние може да ви даде некои попуст
ПРЕВОЗОТ :
1. Брод на СВЕТОТ со следење на број.
2. Нарачки обработени во рок од 2 работни дена од денот на плаќање проверка.
3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
ПЛАЌАЊЕ :
1. Ние го прифатат плаќање преку ALIPAY САМО.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 4 дена .
3. ВКУПНИОТ ИЗНОС ДОЛЖИ вклучува последната аукција цена плус S&H(Превозот и Ракувањето).
4. S&H ќе биде определена врз основа на БРОД ДА се обрати. ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : S&H НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО КОЈА ДРУГА УВОЗ ТАКСИ.
ПОВРАТНИ информации :
Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи ,ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации,ние веруваме дека можеме да произведуваат позитивен исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба.
Ви благодарам многу!!!

Основните својства

Тип На Производ:
Копчиња
Број На Модел На:
Snow243
Техника:
Боење
Материјал:
Пластични
Обликот:
Хексагонална
Декорација:
Никој
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
Yiasangly
Пластични Тип:
Најлон
Стил:
Flatback
боја:
микс

Додатоци на производот