0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-8 %
High-end есен зима ровот палто за жените плус големина windbreaker rayon гроздобер везови флорални тенок женски outerwear М-XXXL

High-end есен зима ровот палто за жените плус големина windbreaker rayon гроздобер везови флорални тенок женски outerwear М-XXXL

DEN 5692.00
DEN 6187.20
Това е достапна

Количина на стоки


Почитувани купувачи,
Добредојдовте на Embro Фабрика онлајн продавница! Ние веруваме дека само добри работи може да го направи животот поубав,тоа е причината зошто ние го создаде Embro Мелницапродавница само продава high-end quality модата облека. Стилот на наше главно везови.Ние соработуваме со неколку големи фабрики кои се OEM(original equipment производство)фабрики на многу светски топ познати брендови, па ние може да ви обезбеди највисок квалитет на производи најмногу прифатлива цена.
ЗА ЦЕНАТА :
Имаме само една цена,и нашите производи се добро вреди за цената .
ЗА СЛИКИ :
Ние сите предмети се за вистинска снимање; За технологија, прикажување,светлина, еколошки причини може да
се мало отстапување феномен, ве молиме во вид преовладува.
ЗА СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ :
Ве молиме да не се меша на слични производи (дури и ги користат нашите слики)со многу пониска цена,
тоа може само"изглед на ист стил", но ткаенина и работи се сосема различни.Како што сите
знаете пониска цена,од послаб квалитет,и ние се утврди не го продаде глупости, ве молиме да обрнете внимание за да
да се идентификуваат .
Пред да се купи нов објект,обидете се да се запрашате оваа прашања :
Не е девојка како мене, кои работи многу напорно секојдневниот заслужуваат подобар избор ?
Embro Мил може да се кажеДА,што заслужува подобро!
Ве молиме изберете внимателно големина ( Облека големина е Кинески големина). Перење забелешка : Суво Чистење Само.Ниска температура за пеглање.
High-end есен зима ровот палто за жените плус големина windbreaker rayon гроздобер везови флорални тенок женски outerwear М-XXXL големина биста половината хип рамо должина на ракав облека должина S M 90 39 57 110 L 94 40 58 111 XL 98 41 59 112 XXL 102 42 60 113 XXXL 106 43 61 114 4 XL 5 XL Големина табела : За сечење технологија и мерната техника е различна, може да биде 1~3 cm на грешка, големината е за повикување само, во вид преовладува. (единица : cm)
Ткаенини : 40%памук 45%лен 15%свила

Основните својства

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Копот
Материјал:
Лен,Свила,Памук
Тип:
Широк-waisted
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
EM4024
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Гроздобер
Затворање Тип:
Еден Гради
Облека Должина:
Редовни
Јака:
Мандарински Јака
Декорација:
Вез
Бренд Име:
Embro Мелница
Шаблон Тип:
Флорални

Додатоци на производот