0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Бесплатен Превозот Tassels Извезени Јакна Лабава Тексас Жените Долго средината на теле Плус Големина Гроздобер Кинески Стил Фармерки Ровот Outerwear

Бесплатен Превозот Tassels Извезени Јакна Лабава Тексас Жените Долго средината на теле Плус Големина Гроздобер Кинески Стил Фармерки Ровот Outerwear

DEN 2976.00
Това е достапна

Количина на стоки


На купувачот
Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, pls се однесуваат на големината прво кога ќе се купуваат, бидејќи кина големина е различна со Европа големина. Исто така, ако не постои големина информации во производите' опис, pls контактирајте со нас, ние ќе го препорачуваме најдобрите големина за вас. Ви благодариме за вашето разбирање, ви благодариме!
ткаенина тексас памук
се водат не се водат
дебелина
нормално
Објектот Боја
Сина
додаток
Никој
Забележи
1 : светлосни ефекти боја разликата е нормално
2 : Големина грешка+-3cm е нормално
3 : 1inch=2.54 см
Големина
фустан должина
биста
должина на ракав
cm
cm
Cm
една големина 100 слободен 50
Забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .
Земја
Експрес
Време на испорака
Југоисточна Азија / Европа
EMS
5~8days
Европа
DHL
За 3 дневна
Западна Азија/ Блискиот Исток
За 2days
Европа / Америка
Југоисточна Азија / Канада
Fed Ex
2~4days
Кореја / Сингапур
СФ
2-3 дневна
Америка / Јапонија
UPS-от
2-3 дневна
Европа
ТНТ
2-5days
Може да се испраќаат до 221 земја
Кина пост воздух mail
7-30days.
Pls се однесуваат на формата подолу за да го одбра најсоодветен изразат за вас!
Ако треба да се пренесе брзо, мислам дека DHL, UPS-от , ТНТ и Fed Ex се добри за вас. Ако сакате да се намалат трошоците за испорака, и нема потреба од времето за испорака, Можеби ќе можете да го избра Кина пост воздух mail. Сега таа е достапна за 221 земја, Ако не можете да го одбра кина пост воздух mail кога ќе кликнете на купување, pls контакт со мене, ќе се справи со неа.
Царинските Давачки и Даноци
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачи одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) или кога ќе ги собереш на објектот нагоре ? не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија.
Превозот Услови
Ние само брод потврдените адреса(Можеме да го прифатиме ). Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.
1. Ние САМО ќе брод купувачот е регистрирана адреса. Ако треба да го промените вашиот превозот адреса, ве молиме промени ПРЕД да се плати. Откако ќе се плати, ние НЕМА да ги прифати за да го промените превозот адреса. Така што ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е достапна.
2.Понекогаш, превозот време може да се зема подолго време за Одмор(како Christams итн.) или Царински Преглед. Ние НЕ би можеле да бидат одговорни за каква било одложување на оваа две причини.
3. Ве молиме да забележите дека главната превозот канал е Воздухопловната од Кина Пост.ова е меѓународен пратката која зависи од локалните поштенски услуги' ефикасност, затоа што не може да се обезбеди точно време на испорака.
Наплата
Размена Само
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 цел. Ние сакаме да знаеме за вашите сугестии и мислења за нашите производи и услуги со вашиот повратните информации.

Основните својства

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Копот
Тип:
Широк-waisted
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
TIYIHAILEY
Број На Модел На:
DR300213
Јака:
V Деколте
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Вез,Џебови
Стил:
кинески стил
Облека Должина:
Долго
Затворање Тип:
Едно Копче
Ткаенина Тип:
Тексас
Материјал:
Памук
Пол:
жените се облекуваат
Големина:
една големина
боја:
Тексас сина
Должина:
долго средината на теле
квалитет:
Висок квалитет
Материјал:
тексас фармерки фустан
Sleeve:
Долг Ракав
Сезоната:
пролет, есен
Шема:
Полна Боја
Ткаенина Тип:
Тексас

Додатоци на производот