0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-40 %
Пролет Жените Ровот Грб Двојно-Гради Долго Turndown Црвена Јакна Жените Outerwear Overcoat 2018 Жените Облека RWC185002

Пролет Жените Ровот Грб Двојно-Гради Долго Turndown Црвена Јакна Жените Outerwear Overcoat 2018 Жените Облека RWC185002

DEN 2024.00
DEN 3373.92
Това е достапна

Количина на стоки

Топла Продажба
Големина Информации
S, Должина 95, Биста 90, Половината 76, Рамо 37, ракав 55
М, Должина 96, Биста 94, Половината 80, Рамо 38, Ракав 56
L, Должина 97, градите 98, Половината 84, Рамо 39, Ракав 57
XL, Должина 98, Биста 102, Половината 88, Рамо 40, Ракав 58 Производ Шоу
Детали Шоу

Основните својства

Големина:
S, M, L, XL
Материјал:
Полиестер,Памук
Стил:
High Street
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Долго
Јака:
Пак надолу Јака
Декорација:
Џебови,Sashes
Затворање Тип:
Двојно Гради
Тип:
Асиметрични Должина
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
RWC185002
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Копот
боја:
Црвена, Сина
Пол:
Жените
Големина:
S,M,L,XL
Сезоната:
Пролет/Есен
Ткаенини:
Полиестер
Sleeve:
Целосна Должина
Трговија на големо:
Yes

Додатоци на производот