0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-6 %
Моден Жените Hairpin Windwill Коса Клип Kawaii Pinwheel Hairgrip Среќа Barrette 2 парчиња Headband Накит Девојки Коса Додатоци

Моден Жените Hairpin Windwill Коса Клип Kawaii Pinwheel Hairgrip Среќа Barrette 2 парчиња Headband Накит Девојки Коса Додатоци

DEN 85.00
DEN 90.24
Това е достапна

Количина на стоки


100% Сосема Нов Бонбони Боја и Висок Квалитет
Пакет : 2 парчиња/многу
Големина : Како се покаже слика ќе испрати случаен стил и случајни боја! Поради различни следи и светлината, вистинската боја на објект кој ќе го добие можеби малку поинаква од слики. И мала грешка на големина е предизвикана од рачно мерење. Ви благодариме!

Основните својства

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Акрилик,Полиестер
Одделот За Името:
Деца
Бренд Име:
LYSUMDUOE
Тип:
Шноли
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
Коса Додатоци
Бродови Од:
yiwu
боја:
црвена, розова, жолта, сина, зелена
Пакет:
2 парчиња/многу

Додатоци на производот