0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-9 %
Жените Дрвени Влакна Се Држиме Игла Рачно Изработени Врежан Дрво Црна Гроздобер Коса Додатоци

Жените Дрвени Влакна Се Држиме Игла Рачно Изработени Врежан Дрво Црна Гроздобер Коса Додатоци

DEN 106.00
DEN 116.64
Това е достапна

Количина на стоки


100% сосема нов и висок квалитет
Добар избор за подарок или декорација
Совршен додаток за вас
Апсолутно се направи што повеќе гламурозна и фати очите на луѓето
Гроздобер и прекрасен дизајн
Одличен украс за вашата убава шминка
Одличен коса се држиме за што да се носат на партијата, на фестивали или во секојдневниот живот
Спецификација :
Материјал : Дрво
Боја : Како на слика покажува
Количина : 1 Компјутер
Големина : стан. 12.6 cm*1.8 cm/4.96"*0.71"
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 x Коса Стап (нема мало пакет)
Добар избор за подарок или декорација Совршен додаток за вас Апсолутно се направи што повеќе гламурозна и фати очите на луѓето Гроздобер и прекрасен дизајн одличен украс за вашата убава шминка одличен коса се држиме за што да се носат на партијата, на фестивали или во секојдневниот живот
Спецификација : Материјал : Дрво Бои : Како фотографија покажува Количеството : 1 Pc Големина : Лејта : стан. 18.4 cm*6.0 cm*2,2 см/7.24"*2.36"*0.87" Chopstick : стан. 12.6 cm*1.8 cm/4.96"*0.71" answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x Коса Стап (нема мало пакет)

Основните својства

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
BELLYQUEEN
Број На Модел На:
D21450
Материјал:
Дрво
Тип:
Косата Стапови

Додатоци на производот