0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
Девојки коса Ткаенина Лотос Цвет Headbands Жена Девојки Коса Додатоци Булчински Свадба Цвет Круна Headband Цвет венец Еластичен

Девојки коса Ткаенина Лотос Цвет Headbands Жена Девојки Коса Додатоци Булчински Свадба Цвет Круна Headband Цвет венец Еластичен

DEN 168.00
DEN 186.24
Това е достапна

Количина на стоки


Децата headdress, коса додатоци, коса бенд, возрасни коса бенд, девојки, рачно изработени лакови, девојки коса

Основните својства

Големина:
Size fits all
Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Крпеница
Материјал:
Spandex,Гума
Тип:
Hairbands
Одделот За Името:
Деца
Број На Модел На:
FR000015
Бренд Име:
Frankees

Додатоци на производот