0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
50 Компјутери Мода Стилски Топла Продажба Цвет Флорални Гарланд Headband Hairband цвет headband Коса Додатоци бесплатен превозот 84 Бр.

50 Компјутери Мода Стилски Топла Продажба Цвет Флорални Гарланд Headband Hairband цвет headband Коса Додатоци бесплатен превозот 84 Бр.

DEN 2032.00
DEN 2390.40
Това е достапна

Количина на стоки


~~~~ОПИС~~~~
Вие сте наддавање за поставување на 50 Pcs убава мода се зголеми гарланд headbands.
На метал headbands дијаметар мерка за 4.5-5 инчен и широчината мерка за 5 millimeter. Тие се шалче со 1/8" grosgrain лента (сите краеви се затворени за да се спречи од протриване).Ве молиме видете на сликата.Тие се со висок квалитет и удобно да се носи.
Можете да изберете слободно Headbands од Број 1 До Број 84 како на сликата покажува.
Ве молиме дозволете ми да се знае вашиот избор на No. од оваа листа страница само при донесувањето на плаќање или во посебна e-mail.
Според нашето искуство, недостаток на било кој дел на избор на информации може да предизвика многу денови' одложување на производство и испорака на headbands.
Сите објекти од пушите, пет-бесплатна работилница.
Ве молиме имајте во предвид : бои може да се разликува малку од фотографијата. Trustful Бренд - Прекрасна Бренд Предности 1. Ние сме производител на косата додатоци, Ако клиентот има стил, но не шоу на нашата веб страница,контактирајте со нас и да ни ја испратите фотографијата , ние ќе го направи бесплатен примерок за вас и тогаш покаже мостра слики да ти се 2 Ако некои боја е надвор од акциите , ве молиме дозволете ни да се промени тоа за вас , но ние ќе ве контактираме однапред, ако не одговорите за нас во 2 дена ,Ние ќе го избере нашиот популарен бои за вас. 3 ве Молам, ние не прифаќаме никакви негативни повратни информации или 3 ѕвезда , Ако производите се случи проблеми , ве Молиме контактирајте со нас прво , ние ќе се обидеме потрудиме да се реши тоа за вас. 4.Превозот : ние обично ќе испраќаат предмети од страна на Меѓународните EMS ,Околу 8-10 дена на испорака(освен за одмор ден), ако тоа е итна,ние, исто така, ја прифати други брод начини како што се Yan Wen Express /DHL и така натаму,и тоа може да се зголеми на бродот такса, ако имате било какви посебни remands,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас,ви благодарам многу за поддршката 5.Во случај дека враќањето е барање, pls бидете сигурни дека сите се враќа вклучуваат сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба, сите оригинално пакување, вклучувајќи и прирачници, гаранција форми, итн. Превозот и ракувањето со такси не се враќа. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. Повратни информации Што го ценат секој повратни информации ќе го оставиме тоа е голема поддршка за нас, кога ќе се потврди на плаќање, pls се чувствуваат слободни да ја напуштат повратни информации, така што ќе го направите подобра услуга. Ние сме, исто така, сериозен продавачот, ако има било каков проблем,pls првиот контакт со нас пред да го оставите вашите повратни информации, ние секогаш ќе ги направи сите напори да се направи сте задоволни со цел, ви благодарам многу!

Основните својства

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Hairbands
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Viscose,Микрофибер
Пол:
Девојки

Додатоци на производот