0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Nishine 15 Бои Мода Солидна Боја Headband Зајакот Уво Лак Новороденче Главата Завои Деца Фото Пука Слатки Додатоци За Коса

Nishine 15 Бои Мода Солидна Боја Headband Зајакот Уво Лак Новороденче Главата Завои Деца Фото Пука Слатки Додатоци За Коса

DEN 59.52
Това е достапна

Количина на стоки

modname=ckeditor
Добредојдовте на Nishine Официјалната Продавница (*^__^*) Карактеристики : Предмет Тип : headband&headwear Големина : костим за бебе девојки. Боја : 15 бои. Пол : Унисекс Материјал : ткаенина. Шаблон Тип : Цврста Стил : Мода Тежина : Околу. за 12g / еез. Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет. Направени од мека плетени ткаенини, chiffon и многу удобен за носење. Широк спектар на цврсти бонбони бои за вашиот избор,со сите бои во акции. Одличен додаток за да ги задржи ќе изгледаат кул и елегантен,нов моден стил бебе grils headwear коса додатоци. Одличен подарок за вашиот симпатична бебе или пријатели,симпатична мода phptography реквизити. Белешки : ве Молиме овозможи 1~2cm(0.4~0.8")разликите,поради прирачник за мерење,ви благодариме. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. Пакетот вклучува : 1pcs*headband За нас : Ние сме Nishine,на НАС бренд,една фабрика кои се специјализирани во бебе прибор за повеќе од 10 години,Nishine желби понуда симпатична бебе мода производи да се направи бебе целиот свет повеќе симпатична и убава,се надеваме дека нашите производи може да се направи вашето бебе и семејството повеќе среќен ~

Основните својства

Бренд Име:
Nishine
Пол:
Унисекс
Материјал:
Ацетат,Акрилик,Памук,Микрофибер,Полиестер,Spandex,Сатен,Chiffon,Памук Мешавини
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Цврста
Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Унисекс
Материјал:
Полиестер,Ткаенина
Тип:
Headband
Тип На Објект:
Headwear
боја:
15 бои во парк
Стил:
Моден
Големина:
elastic
Is_customized:
Yes
Пакет:
opp вреќа или кутија
Корисност:
фотографија реквизити,роденденски Подароци,партија декорација

Додатоци на производот