0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-33 %
YULUCH Слатка Срцето Коса Ноктот Клип Девојки Црна Acylic Голема Hairpin Канџи Лак Headdress За Жените Подароци Накит Дами

YULUCH Слатка Срцето Коса Ноктот Клип Девојки Црна Acylic Голема Hairpin Канџи Лак Headdress За Жените Подароци Накит Дами

DEN 122.00
DEN 182.40
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
YULUCHHH006
Материјал:
Акрилик
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Никој
Тип:
Губење На Канџи
Бренд Име:
YULUCH
боја:
Црна
Пакување:
1 Парче

Додатоци на производот