0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
класичен Свадба Свадба коса Чешли накит мода Жените глави накит жените партија годишнината bijoux чешли

класичен Свадба Свадба коса Чешли накит мода Жените глави накит жените партија годишнината bijoux чешли

DEN 397.44
Това е достапна

Количина на стоки

Топла Продажба ID : 5227 95% ПОПУСТ US$ 9.58 /парче 9.58 100 95% ПОПУСТ US$ 11.50 /парче 11.50 100 95% ПОПУСТ US$ 11.88 /парче 11.88 100 95% ПОПУСТ US$ 12.31 /парче 12.31 100 95% ПОПУСТ US$ 15.88 /парче 15.88 100 95% ПОПУСТ US$ 17.70 /парче 17.70 100 95% ПОПУСТ US$ 6.47 /парче 6.47 100 95% ПОПУСТ US$ 7.08 /парче 100 7.08
Можете Да Се Меша Бојата Еден Многу
Големина : 8.5 cm

Основните својства

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристал
Тип:
Косата Чешли
Број На Модел На:
2206100616
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Blucome
боја:
Бела
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични

Додатоци на производот