0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-27 %
2 парчиња Висок Квалитет Голем Бран Кадрици Ролки Мода Косата Tools Не Боли Коса Curlers Магичен Ролки Алатка

2 парчиња Висок Квалитет Голем Бран Кадрици Ролки Мода Косата Tools Не Боли Коса Curlers Магичен Ролки Алатка

DEN 51.00
DEN 69.60
Това е достапна

Количина на стоки


2 парчиња Висок Квалитет Голем Бран Кадрици Ролки Мода Косата Tools Не Боли Коса Curlers Магичен Ролки Алатка P20
Опис :
Сосема Нов и Висок квалитет
Здравје Не Боли Коса Curlers Голем Бран Ролки
Пренослив,Вие може да го направи тоа насекаде
Тоа Си направи кадрава коса, удобен и практичен
Боја : покаже како слика
Материјал : Пластика
Како да го Користите :
Косата во Косата curlers волумен согласност нишка
По добар тек, се стави на гумени бендот за да се спречи губење на шират во предниот дел, со фен за коса дува, дува тогаш освен по добра, кадрици завршен
Пакет Оглас :
2 парчиња * Магичен Коса Curler

Основните својства

Бренд Име:
moonvvin
Материјал:
Пластични
Применливи коса:
сите коса стил
Тип На Објект:
Губење На Ролери
Големина:
13cm
Количина:
2pc
Тип На Единица:
многу (2 парчиња/многу)

Додатоци на производот